0
Greenhub Wasnoten met waszakje katoen

Wasnoten met waszakje katoen

€ 7,49
Inclusief belasting
287662
8719326023748
Plantaardige waskracht Wasnoten zijn vruchten van de Sapindus Mukorossi boom uit Noord-India en Nepal. Ze bevatten Saponine, een hypo-allergene milde zeepoplossing met grote waskracht. Wasnoten maken je was ook heerlijk zacht, puur natuur, zonder chemical

redeem
Door dit product te kopen, verzamelen je 1 loyaliteitspunt . Je winkelwagen bevat in totaal 1 punt dat omgezet kan worden in een voucher van € 0,20 .


Greenhub Wasnoten met waszakje katoen

Plantaardige waskracht
Wasnoten zijn vruchten van de Sapindus Mukorossi boom uit Noord-India en Nepal. Ze bevatten Saponine, een hypo-allergene milde zeepoplossing met grote waskracht. Wasnoten maken je was ook heerlijk zacht, puur natuur, zonder chemicaliën of geurstoffen.

Ingredienten
Wasnoten in katoenen waszakje.

Gebruik
Leg het waszakje met 3 tot 4 hele wasnootschillen in de trommel. Voor wasjes tot 40° kunnen de wasnoten tot 3x gebruikt worden. 100% biologisch afbreekbaar, na (her)gebruik gewoon bij het GFT afval! Bewaar de wasnoten op een koele, droge en donkere plek.

Waarschuwingen
Niet geschikt voor consumptie.

Fabrikant / Distributeur
Greenhub BV
Greenhub
287662

Datasheet

Inhoud
200gr
Merk
Greenhub

Specifieke referenties

ean13
8719326023748
Nieuw
Commentaar (0)
Geen klantenbeoordelingen op het moment.

Wasnoten met waszakje katoen

€ 7,49