0
Echinacea purpurea kruid tinctuur

Echinacea purpurea kruid tinctuur

€ 9,69
Inclusief belasting
711784
8713589057366
Enkelvoudige kruidentinctuur gemaakt met 100 gram gedroogd kruid en wortel van Echinacea purpurea / Rode zonnehoed kruid en wortel.

redeem
Door dit product te kopen, verzamelen je 1 loyaliteitspunt . Je winkelwagen bevat in totaal 1 punt dat omgezet kan worden in een voucher van € 0,20 .


De Cruydhof Echinacea purpurea kruid tinctuur

Enkelvoudige kruidentinctuur gemaakt met 100 gram gedroogd kruid en wortel van Echinacea purpurea / Rode zonnehoed kruid en wortel.

Samenstelling

Samenstelling per dagdosering:
1 dagdosering bevat 2-3 ml water-alcohol extract van 200-300 mg gedroogd Rode zonnehoed kruid en wortel.



Ingredienten
Water-alcohol extract van Rode zonnehoed kruid en wortel. Alcoholgehalte 30%.

Gebruik
Schudden voor gebruik.Indien niet anders voorgeschreven 3 x daags 15 à 20 druppels in een kleine hoeveelheid water. Kinderen van 2 - 15 jaar evenveel druppels als hun leeftijd. Een lichte vertroebeling / bezinking heeft geen invloed op de kwaliteit.

Geschikt voor kinderen vanaf
2

Bewaaradvies
Droog en bij kamertemperatuur bewaren.

Verantwoordelijk voor het in de handel brengen
T.S. Health Products BV

Dit product is een voedingssupplement.

Aanbevolen dosering niet overschrijden.

Een gevarieerde, evenwichtige voeding en een gezonde levensstijl zijn belangrijk. Een voedingssupplement is geen vervanging voor een gevarieerde voeding.

Buiten bereik van jonge kinderen houden.

Droog, afgesloten en bij kamertemperatuur bewaren, tenzij anders geadviseerd op het etiket.

Raadpleeg een deskundige alvorens supplementen te gebruiken in geval van zwangerschap, lactatie, medicijngebruik en ziekte.
711784

Datasheet

Inhoud
50ml
Merk
De Cruydhof

Specifieke referenties

ean13
8713589057366
Nieuw
Commentaar (0)
Geen klantenbeoordelingen op het moment.

Echinacea purpurea kruid...

€ 9,69