0
Hibiscus sabdariffa flor tinctuur

Hibiscus sabdariffa / hibiscus flor tinctuur

€ 9,69
Inclusief belasting
809010
8713589064623
Cruydhof Hibiscus sabdariffa / hibiscus tinctuur

redeem
Door dit product te kopen, verzamelen je 1 loyaliteitspunt . Je winkelwagen bevat in totaal 1 punt dat omgezet kan worden in een voucher van € 0,20 .


Laatste items in voorraad

Cruydhof Hibiscus sabdariffa / hibiscus flor tinctuur

Cruydhof Hibiscus sabdariffa / hibiscus tinctuur

Samenstelling

Samenstelling:
1 dagdosering bevat 2-3 ml water-alcohol extract van 200-300mg gedroogde Hibiscus bloemen. Alc. vol 30%



Ingredienten
Water-alcohol extract van Hibiscus bloemen.

Gebruik
Indien niet anders voorgeschreven 3x daags 15 à 20 druppels in een kleine hoeveelheid water. Kinderen van 2-15 jaar evenveel druppels als hun leeftijd. Schudden voor gebruik.Een lichte vertroebeling / bezinking heeft geen invloed op de kwaliteit.

Geschikt voor kinderen vanaf
2

Bewaaradvies
Buiten bereik van kinderen houden. Bewaren beneden 25°C. Na opening van het flesje nog 6 maanden houdbaar.

Verantwoordelijk voor het in de handel brengen
T.S. Health Products BV

Dit product is een voedingssupplement.

Aanbevolen dosering niet overschrijden.

Een gevarieerde, evenwichtige voeding en een gezonde levensstijl zijn belangrijk. Een voedingssupplement is geen vervanging voor een gevarieerde voeding.

Buiten bereik van jonge kinderen houden.

Droog, afgesloten en bij kamertemperatuur bewaren, tenzij anders geadviseerd op het etiket.

Raadpleeg een deskundige alvorens supplementen te gebruiken in geval van zwangerschap, lactatie, medicijngebruik en ziekte.
809010

Datasheet

Inhoud
50 mil
Merk
De Cruydhof

Specifieke referenties

ean13
8713589064623
Nieuw
Commentaar (0)
Geen klantenbeoordelingen op het moment.

Hibiscus sabdariffa /...

€ 9,69