0
Flesspeen soft breed 1-2-3

Flesspeen soft breed 1-2-3

€ 6,99
Inclusief belasting
794673
8711736026005
Difrax Flesspeen soft breed 1-2-3 Met de 1-2-3 Doseerspeen went je baby snel aan het drinken uit een papfles. De speen is sterk te vergelijken met de moederborst: de speen is rond en tepelvormig en gemaakt van zacht, veilig siliconen materiaal. Hierdoor

redeem
Door dit product te kopen, verzamelen je 1 loyaliteitspunt . Je winkelwagen bevat in totaal 1 punt dat omgezet kan worden in een voucher van € 0,20 .


Difrax Flesspeen soft breed 1-2-3

Difrax Flesspeen soft breed 1-2-3

Met de 1-2-3 Doseerspeen went je baby snel aan het drinken uit een papfles. De speen is sterk te vergelijken met de moederborst: de speen is rond en tepelvormig en gemaakt van zacht, veilig siliconen materiaal. Hierdoor zijn borstvoeding en flesvoeding goed te combineren. Voor melk en pap vanaf 0 maanden. Let op de streepjes op de doseerspeen. De bedoeling is dat je de streepjes onder het neusje van je baby houdt. I = streepje horizontaal, voor de geringste hoeveelheid voeding II = schuin streepje, er komt iets meer voeding uit III = verticaal en daarmee is het gat het grootst Gebruik de speciale 1-2-3 Ring om de speen goed te positioneren.

Ingredienten
Bpa vrije siliconen.

Gebruik
Door de 1-2-3 ring open te draaien, kan de 1-2-3 doseerspeen natural in de gewenste stand gedraaid worden voor en tijdens het voeden.

Fabrikant / Distributeur
Difrax BV
Difrax
794673

Datasheet

Inhoud
2st
Merk
Difrax

Specifieke referenties

ean13
8711736026005
Nieuw
Commentaar (0)
Geen klantenbeoordelingen op het moment.

Flesspeen soft breed 1-2-3

€ 6,99