0
Baldini gezichttonic rose hydrol demet

Gezichtstonic rose hydrolaat demeter

€ 10,95
Inclusief belasting
289384
4025121123786

redeem
Door dit product te kopen, verzamelen je 2 loyaliteitspunten . Je winkelwagen bevat in totaal 2 punten dat omgezet kan worden in een voucher van € 0,40 .


Baldini Gezichtstonic rose hydrolaat demeter

Soms is één enkele spray genoeg om alles een beetje zachter te laten voelen – precies daarvoor is dit rozenbloesemwater uit Demeter-gecertificeerde teelt gemaakt.
Gemaakt van de bloemblaadjes van de Rosa damascena en volledig vrij van synthetische toevoegingen, brengt het de pure zachtheid en de betoverende geur van rozen rechtstreeks op je huid.
Of je het nu gebruikt als tonic na het reinigen, als kleine verfrissing tussendoor of gewoon om even te genieten – dit plantenwater is een echt multitalent.
Biologisch, puur en met liefde voor de plant. Voor iedereen die zichzelf af en toe iets goeds wil doen – zonder poespas, gewoon puur natuur.
- Vegan
- Bio Demeter
- Natrue

Ingredienten
Rosa Damascena Flower Water°, Alcohol denat.°, Camphor**, Citronellol**, Geraniol**, Lavandula Oil/Extract**, Linalool**, Linalyl Acetate, Rose Flower Oil/Extract**.
°uit Demeter/biologisch dynamische landbouw
*uit gecontroleerde bio landbouw
**uit 100% natuurlijke etherische oliën

Gebruik
Gebruik als nareiniger of gewoon als verzorgende spray voor gezicht (en lichaam)

Bewaaradvies
Koel bewaren, buiten bereik van kinderen. 

Alleen voor uitwendig gebruik. 

Baldini
289384

Datasheet

Inhoud
50ml
Merk
Baldini

Specifieke referenties

ean13
4025121123786
Nieuw
Commentaar (0)
Geen klantenbeoordelingen op het moment.

Gezichtstonic rose...

€ 10,95